Projekt tego bloga

Czy podoba ci się projekt strony bloga wycieczkazadychę.pl?

Stworzył go wrocławianin Arkadiusz Narowski, który od ponad 15 lat obserwuje polską blogosferę.

Zajmuję się głównie technicznymi aspektami blogowania i tworzenia stron. Rozwiązuję problemy, doradzam, naprawiam i modyfikuję wygląd blogów, konfiguruję domeny, optymalizuję witryny pod wyszukiwarki (SEO) i urządzenia mobilne (RWD), tworzę poradniki.

Tak pisze o sobie Arkadiusz na swojej stronie, którą znajdziesz tutaj: weblove.pl.


Facebook.com/WebLovePL

Arkadiusz Narowski to także stały ekspert Google, który niesie pomoc m.in. użytkownikom blogosfery blogger.com.

Od 2013 roku uczestniczę w Programie Najlepszych Współtwórców (ang. Google Top Contributor), który w 2018 roku zmienił nazwę na Program Ekspertów Produktowych Google (ang. Google Product Experts). Aktualnie, jako Diamentowy Ekspert Bloggera, dzielę się wiedzą i pomagam użytkownikom blogspota na oficjalnych forach Google. Poszerzam także swoją wiedzę z zakresu powiązanych z nim usług (Domeny, Analytics, Search Console, Gmail, AdSense, AdWords) i wykorzystuję przy okazji porad, konsultacji lub zabiegów optymalizacyjnych.

To najlepsza rekomendacja Arkadiusza. Ma doświadczenie i wiedzę.

Jeśli chcesz skorzystać z doświadczenia Arka zajrzyj na jego stronę weblove.pl.

Możesz także odwiedzić forum blogerek i blogerów lub zapisać się do społeczności: grupa Blogger Polska! na FB. Znajdziesz tam setki interesujących wątków i gotowych rozwiązań. Oba miejsca zawdzięczamy właśnie Arkadiuszowi.

Na jego stronie znajdziesz nie tylko szablony blogger, ale także wordpress.

Więcej ciekawych miejsc do odwiedzenia znajdziesz pod adresem www.wycieczkazadyche.pl lub po prostu wycieczkazadyche.pl.

Wycieczka za dychę - zobacz mapę wycieczek:To była prawdziwa Wycieczka za dychę.


Znasz? Skomentuj!