Współpraca i kontakt

Wybierz współpracę!

Na blogu wycieczkazadyche.pl piszę o miejscach noclegowych, zwłaszcza w stylu slow, blisko natury oraz o takich, którym nie są obojętne: starania o dobrostan i idea wellness. Nie piszę folderów reklamowych. Ale jeśli obiekt ma dobrą atmosferę, dba o swoich klientów i tworzy nową jakość, to w tekście się to przebije. 

Co oferuję? Tekst o obiekcie na blogu, do tego wiele zdjęć, możesz także zaproponować swoje materiały - one także mogą się znaleźć w artykule. Taki wpis zawiera informacje o dojeździe na miejsce z interaktywną Mapą Google oraz przekierowanie do strony obiektu.

Opis obiektu dodaję także w swoich mediach społecznościowych - na Facebooku (4,1 k obserwujących) i Instagramie (0,67 k), a taki wpis zawsze zawiera link do artukułu o obiekcie.

Dodatkowo krótki opis miejsca noclegowego i link do artykułu o nim znajdzie się w treści wpisów o atrakcjach z nim związanych, które odwiedzę na miejscu.

Tekst o obiekcie zostanie na blogu na zawsze. Zobacz przykładowy tekst, w którym opisuję Punkt Mazury w Sędkach niedaleko Ełku nad jeziorem Selmęt Wielki.

Aby dowiedzieć się, jakie są warunki takiej współpracy, skontaktuj się ze mną. Jak to zrobić, dowiesz się niżej.

Subskrybuj profile!

Zasubskrybuj profile społecznościowe i udostępnij treści, które na nich znajdziesz: FacebookInstagramTwitter.

Wspieraj cyklicznie!

Wspomóż bloga w serwisie zrzutka.pl - możesz to robić cyklicznie. Może to być nawet złotówka!

Postaw mi kawęPostaw mi kawę przez internet! W ten sposób też można pomóc w pracy nad blogiem.

Podlinkuj na stronie!

Jeśli podobają Ci się moje treści, umieść link do mojego bloga na swojej stronie!

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz przez jeden z kanałów bloga wycieczkazadyche.pl w mediach społecznościowych: FacebookInstagram.

Wyślij e-mail na adres: wycieczkazadyche@wir.pl lub użyj Messengera.

Dziękuję, że odwiedzasz tego bloga.

Więcej ciekawych miejsc do odwiedzenia znajdziesz pod adresem www.wycieczkazadyche.pl lub po prostu wycieczkazadyche.pl.

Wycieczka za dychę - zobacz mapę wycieczek:To była prawdziwa Wycieczka za dychę.


Znasz? Skomentuj!